Kontakt

Podrobnosti adresy

Distributor SALUS Controls:

Thermo-control CZ s.r.o.

Sychrov 49/2
621 00 BRNO - Ivanovice
Česká republika


kancelar: +420 549 215 938
mobile: +420 775 054 509
www.thermo-control.cz

DIČ: CZ28302001

Provozní doba:
Pondělí - Pátek, 7:30-16:00
*
**
- Povinné pole
- Jedno z těchto polí musí být vyplněno
Jméno a příjmení
Email**
Telefoní číslo**
Předmět
Zpráva*

Technická podpora

Petr Věžník

+420 720 532 443
p.veznik@salus-controls.cz
Kamil Hanzl

+420 773 999 108
k.hanzl@salus-controls.cz

Distribuční síť

Map Pin Wholesale
Map Pin Retail


Vedení společnosti

Pavel Ondruška

 
p.ondruska@salus-controls.cz
Bc. Bedřich Soukal

 
b.soukal@salus-controls.cz

Obchodní oddělení

Michal Hill
Vedoucí obchodního oddělení
m.hill@salus-controls.cz
+420 606 939 391
Luboš Filip
Obchodní manažer
l.filip@salus-controls.cz
+420 603 249 582
Tomáš Zukal
Obchodní manažer
t.zukal@salus-controls.cz
+420 603 899 230
Jaroslav Zukal
Obchodní manažer
j.zukal@salus-controls.cz
+420 603 295 357